napísali ste nám

____________________________________________________________________________

 
Príjemný dobrý deň, 
 
náhodou som sa na internete dostala k prácam Vašich žiakov a bola som unesená konkrétne prácou jedného Vášho študenta, ktorý rekonštruoval starú ľudovú truhlicu. Urobil ju naozaj krásne. A preto sa na Vás obraciam s otázkou, či by pre Vás nebolo zaujímavé alebo prospešné, ak by niektorý z Vašich žiakov chcel rekonštruovať ešte jednu takúto truhlicu. Presne takú totižto vlastním po mojich starých rodičoch a veľmi by som si priala ju opäť „oživiť“ a doma potom následne aj využiť. 
 
Budem Vám vopred veľmi vďačná za odpoveď 
S pozdravom 
Mgr. Martina Olexová  
 

____________________________________________________________________________

Poďakovanie vedeniu, pedagógom a študentom

Poďakovanie za spoluprácu pri organizovaní podujatia Cechové a remeselné fašiangy v Kežmarku, ktoré sa konalo 21. 2. 2020

Ďakovný list pre ŠUP Kežmarok _Cechové a remeselné fašiangy

____________________________________________________________________________

 
Dobrý deň,
Dnes (10.12.2019) na DOD sa nám venovali dvaja chlapci – Beňo a druhý asi Vratko. Touto cestou si Vás dovoľujeme poprosiť o odovzdanie poďakovania obom chlapcom. Boli nesmierne zdvorilí a ústretoví. Vždy nás vyzývali, aby sme sa pýtali na všetko, čo nás zaujíma a snažili sa nám v rámci nášho záujmu poskytnúť maximum informácií a vnemov. Obom chlapcom veľmi pekne ďakujeme. Ich nadšenie a spokojnosť so školou bola dojímavá. Držíme im palce v ich profesijnom živote, nech sa im dari a nech majú čo najviac príležitosti robiť to, čo ich baví. To je vlastne najsilnejšie prianie aj pre naše deti, a preto sme prišli na DOD. Želáme si, aby aj naša dcéra nasla odvahu a zvolila si túto cestu. 
Ďakujeme Vaším učiteľom za veľkú trpezlivosť a snahu objasniť nám všetky odbory. Prajeme Vám veľa kreativity a nadšenia.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za dnešné DOD.
 
S pozdravom Sosovci, Stola

ZRPŠ

číslo účtu (IBAN):

SK74 0900 0000 0051 8733 1012

Časté otázky

Otázka 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.